Astrologie

Astrologie je nauka, která nám na základě postavení Slunce, Luny a planet v okamžiku narození nechává nahlédnout do našeho nitra a vypovědět nám informaci o tom, jaké máme vlastnosti, jací jsme.

Není ovšem úplně pravda obecně známé tvrzení, že by planety ovlivňovaly svojí polohou náš život. Náš život ovlivňuje čas, který v daném okamžiku má svoji kvalitu, svoje vlastnosti. A postavení planet si můžeme představit jako ručičky poměrně složitých hodin, které nám onu “kvalitu času” popisují

Pro vytvoření astrologického horoskopu ovšem kromě data narození potřebujeme znát také čas a místo narození. Není třeba se bát “špatného” horoskopu, protože takový víceméně neexistuje. Nativní horoskop nám popisuje naše vlastnosti, naše silné a slabé stránky a naše pravděpodobné nadání. Také nám říká, kde bude naše cesta životem snadná a kde nám život naopak připraví nějaké překážky.
S touto znalostí se ovšem na ně můžeme připravit a vše si tak usnadnit. Navíc překonání překážek povede k posílení naší bytosti.

Všechna práva vyhrazena | Huspeka.net  | Vytvořil: Vladimír Hurta - Tvorba webových stránek